Warning: Use of undefined constant UIFORM_VERSION - assumed 'UIFORM_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/p/o/u188434/public_html/wp-content/plugins/softdiscover-db-file-manager/db-file-manager.php on line 225

Aktuálne informácie

image_pdfimage_print

Vážení klienti,

dovoľujeme si vám oznámiť, že od 2. novembra naše zariadenie opäť poskytuje odborné činnosti na novej adrese: Nevädzová 7 (parkovanie v areáli nie je možné – odporúčame využiť parkovacie plochy v OC Retro a okolí) v obmedzenom režime.

Realizované opatrenia súvisiace s vírusom COVID-19 budú závisieť od vyvíjajúcej sa epidemiologickej situácie na Slovensku (Rozhodnutia a usmernenia MŠVVaŠ SR) – prosím, sledujte našu webovú stránku: poradnaba2.sk, na ktorej budeme informácie ohľadom prevádzky nášho zariadenia aktualizovať.

Služby poskytujeme iba objednaným klientom na presný čas a za presne stanovených hygienických podmienok. Vstup a pohyb v budove Centra je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami – s rúškom a s podpísaným Vyhlásením o bezinfekčnosti (dostupným tu: „Tlačivá a dokumenty“ alebo priamo v Centre).

S odbornými zamestnancami môžete zostať v kontakte prostredníctvom pracovných e-mailov, prípadne formou dištančnej spolupráce.

Ďakujeme za porozumenie.

S úctou
Mgr. Martin Benkovič
riaditeľ

image_pdfimage_print

Momentálne nie sme online - použite prosím iný kontakt... Poradíme Vám?

← Prev Step

Momentálne nie sme online - použite prosím iný kontakt...

Uveďte prosím svoje meno a email.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Vymazať históriu