Managefy version 1.4.3

Podporné skupiny pre učiteľov

image_pdfimage_print

Milí učitelia,

srdečne Vás pozývame a ponúkame Vám možnosť zúčastňovať sa

podporných psychologických skupín pre učiteľov základných a stredných škôl
– spadajúcich do územnej pôsobnosti nášho Centra,

ktoré sú dobrovoľné, bezplatné a slúžia ako bezpečné miesto spoločného zdieľania, zážitkov a skúseností v súvislosti s dlhodobo prežívanou záťažou, ktorú prináša pandémia COVID-19, aktuálny vojnový konflikt na Ukrajine a začleňovanie deti utečencov do výchovno-vzdelávacieho procesu školských zariadení. Skupiny sú miestom, kde sa môžu stretávať učitelia, ktorí sú vystavovaní podobným problémom, situáciám a zápasia s rovnakými ťažkosťami a výzvami vyplývajúcimi z ich povolania, ktoré aktuálne so sebou prináša.

Ponúkame Vám bezpečnú, prijímajúcu a akceptujúcu atmosféru, kde spoločne za pomoci takto vytvorenej skupiny a sprevádzania psychológa, vzniká príležitosť pre vzájomnú podporu, obohatenie, povzbudenie, inšpirovanie, znovu objavovanie a nachádzanie zdrojov, iných pohľadov, riešení alebo príležitosť pre zážitok úľavy, uvedomenia si, že v tom nie sme samy a nemusíme sa za svoje prežívanie a prípadné „zlyhania“ hanbiť.

Miesto: CPPPaP Nevädzová 7 v Bratislave, II. poschodie, seminárna miestnosť
Termín (1. stretnutie): 4. mája 2022 (stretnutia budú následne pravidelne každú stredu)
Čas: 1500-1630
Počet ľudí v skupine: 10 (v prípade väčšieho počtu záujemcov budú pridané ďalšie dni)

V prípade záujmu je nutné sa vopred prihlásiť na mailovej adrese: richtarechova@poradnaba2.sk, kde následné dostanete potvrdenie a pozvanie k účasti. Aktuálne informácie k ďalším prebiehajúcim stretnutiam prosím Vás priebežne sledujte na našej webovej stránke v Aktualitách.

Pri prihlasovaní do mailu uveďte Vaše meno a priezvisko a školu, kde pracujete. V prípade otázok nás kontaktujte telefonicky: + 421/2/43 63 25 88 (Mgr. Richtárechová) alebo na vyššie uvedenej mailovej adrese.

Tešíme sa na Vás, s pozdravom

Mgr. Andrea Richtárechová & PhDr. Vanda Šaríková
psychologičky

image_pdfimage_print

Momentálne nie sme online - použite prosím iný kontakt... Poradíme Vám?

← Prev Step

Momentálne nie sme online - použite prosím iný kontakt...

Uveďte prosím svoje meno a email.

Powered by LivelyChat
Powered by LivelyChat Vymazať históriu